טיול אופניים בירושלים או תל אביב

מי שגילה עיר באופנים יודע, שזו הדרך המהירה והמעמיקה לבקר בעיר. האופנים מביאים אותנו לנקודות הקטנות שקשה להגיע באוטו ורחוק מדי להגיע ברגל

סיור בתל אביב נצא למסע בין שבילי העיר ללא הפסקה, תוך שאנו עוצרים בנקודות עניין ברחבי העיר. המסלול משתנה בהתאם לקבוצה ומועד הסיור, אך תמיד יכלול מסלול קליל והדרכה מעולה. בין האתרים שניתן לבקר בהם, פארק הירקון, טיילת תל אביב, נמל יפו, נווה צדק, כיכר רבין, גן העצמאות ושדרות העיר הלבנה.

יום רכיבה בירושלים, נעבור בין השכונות ףבקיצורי דרך ושבילים המוכרים לירושלמים, אך לא לכולם. ירושלים, הדומה לעיתים לרשתף מורכבת של רחובות ושכונות- היא זירה מדהימה לסיור רכוב. גם כאן המסלול עשוי להשתנות וניתן להתאימו. נבקר בכנסת וקרית הממשלה, עמק המצלבה, שכונת ממילא, שער יפו, המושבה הגרמנית, פארק המסילה ונסיים ליד שוק מחנה יהודה. לא משנה כמה פעמים ביקרתם בירושלים, עד שלא רכבתם את העיר- לא תכירו אותה באמת.

רכיבת לילה בירושלים- חוויה שלא תשכחו. כשהשווקים של ירושלים נסגרים, והרחובות מתפנים- אפשר לגלות צד אחר לגמרי של העיר והעיר העתיקה. מי שמכיר את ירושלים, יודע שיש אין ספור מעברים, סמטאות וחצרות שאפשר לראות את כולם ברכיבה לא ארוכה ומרתקת. ניתן להתאים את הרכיבה לרוכבים מתנסים או מנוסים, ונכלול בין היתר את שוק רחוב דוד, שכונת ממילא, הרובע היהודי, הר ציון, שכונת ימין משה, מתחם הרכבת, המושבה הגרמנית ועוד אתרים כפי שיותיר הזמן והמצב רוח.